Купівля авто на газу

Ви хочете купити авто вже з встановленою газобалонною установкою. Це хороший варіант, бо вже не потрібно буде витрачати час і гроші на встановлення і реєстрацію ГБО, а економити будете зразу після покупки. Але при умові що газобалонне обладнання підібрано правильно і встановлено фахово. Добре якщо ГБО вже вписане у тех. паспорт. А чи це так - Ви можете перевірити.

Отже, як перевірити ГБО перед покупкою автомобіля:

 • візміть з собою автоексперта по підбору автомобілів
 • спробуйте проїхати на автомобілі на бензині, змінюючи навантаження на двигун, а потім повторіть все на газу. Якщо Ви не відчуєте різниці, значить висока ймовірність що ГБО працює правильно
 • зверніть увагу як встановлені всі елементи ГБО, чи використані спеціальні кріплення, чи газові шланги не мають видимих дефектів, чи прокладена проводка у захисну гофру
 • запах газу має бути відсутній ВЗАГАЛІ
 • у свідоцтві про реєстрацію автомобіля у графі "тип палива" має бути буква "S", або у свідоцтві старого зразка "газ-бензин"

Якщо Ви не виявили проблем з ГБО і автомобіль Вам підходить - звертайтесь до спеціалістів по ГБО для більш детальної діагностики. Лише вони можуть визначити чи автомобіль швиденько "підшаманили" для продажу, чи газобалонне обладнання встановлене фахово.

Щодо автоексперта, залучення такої людини зараз дуже популярне у розвинутих країнах, адже можна зекономити багато часу і суттєво зменшити ризик покупки металолому під виглядом автомобіля. А спектр наданих послуг диже широкий:

 1. Пошук та підбір автомобіля з пробігом.
 2. Пошук та підбір нового автомобіля.
 3. Підбір першого автомобіля.
 4. Продаж Вашого автомобіля з пробігом.
 5. Діагностика технічного стану автомобіля перед купівлею.
 6. Автоексперт на день.
 7. Оформлення угоди купівлі-продажу автомобіля.
 8. Страхування, запчастини, аксесуари, шини, ГБО і ін.
 9. Особистий консультант.

Більше інформації у нашого партнера autopidbir.net

Honza Auto. All rights reserved