Pride logo

PRIDE GAS - лідируюча українська компанія, яка надає повний спектр послуг з установки, настройки і діагностики газобалонного обладнання, а також його подальшого обслуговування. Багаторічний досвід роботи дозволив нам об'єднати під своїм дахом висококласних фахівців, які беззмінно працюють, щоб ви могли бути впевнені в безпеці вашого ГБО.

PRIDE GAS - ексклюзивний представник AEB, Італія. Компанія «ПРАЙД ГАЗ» неодноразово брала участь в європейських і національних спеціалізованих виставках зі своєю власною торговою маркою ГБО PRIDE by AEB. Ми пишаємося тим, що змогли заслужити довіру такого виробника з світовим ім'ям, як AEB srl.

Італійське ГБО у Львові від виробника

Розроблена нами спільно з AEB лінійка ГБО Італія універсальна практично для всіх бензинових двигунів, починаючи від класичних інжекторів з розподіленим уприскуванням, закінчуючи двигунами з безпосереднім уприскуванням типу TSI, FSI, TFSI. Наші фахівці можуть однаково професійно встановити газ на авто будь-якої моделі.

Що ви отримуєте, стаючи клієнтом «ПРАЙД ГАЗ»:

· Сучасне уніфіковане обладнання, яке відповідає європейським нормам безпеки та екології;

· Універсальні комплекти, ретельно випробувані в стендових умовах, сумісність яких з різними електронними системами авто перевірена на практиці;

· Установку ГБО за цінами від заводу AEB без посередницької націнки;

· Можливість придбати комплект ГБО і отримати докладну консультацію про правила експлуатації і автоматичної настройки програми ЕБУ;

· Консультацію в будь-якому місті, де розташовані наші представництва, а також сервісну допомогу на профільних СТО PRIDE GAS і наших партнерів KOSTA GAS.

Дізнайтеся ще більше про переваги співпраці з PRIDE GAS і достоїнства ГБО AEB, відвідавши наші авторизовані центри ГБО у Львові. Тільки у нас сучасне італійське обладнання, персонал, що проходить курси підвищення кваліфікації на заводах Італії та комплексний сервіс (ГБО  з подальшим документальним оформленням, оптимізація витрат палива, проходження регламентного і позапланового ТО).

PRIDE GAS - відчуйте комфорт і вигоду вже зараз!

 

Honza Auto. All rights reserved