Враховуючи стан дорожнього покриття  у нашій державі,  обробка анти гравійною плівкою автомобіля є ефективним методом захистити лако-фарбове покриття та оптику Вашого авто від механічних пошкоджень. Не дивно, що ця послуга з кожним днем стає все популярнішою серед авто власників.

Наша компанія одна з перших в Україні почала пропонувати дану послугу своїм клієнтам. На сьогодні ми пропонуємо кілька варіантів плівки та безліч варіантів обклеювання, щоб максимально захистити Ваш автомобіль.

Сьогодні, на вибір клієнта ми пропонуємо кілька варіантів плівки.

Економ варіант, або так зване “ламінування” дозволить захистити Ваше авто від незначних механічних впливів, смоли, подряпин та комах. Ефективне для захисту автомобіля на короткостроковий період (1-2 роки). У своїй роботі ми використовуємо ламінувальну плівку KPMF.

Класичний варіант — це власне антигравійна плівка від виробників  HEXIS, VENTURESHIELD, CLEARSHIELD, XPEL, 3М. Це багатошарові плівки, які значно товщі у порівняні з плівкою для ламінування. Завдяки цьому значно краще захищають від механічних пошкоджень, довговічніші. Мають здатність до пожовтіння в процесі експлуатації тому не рекомендуються до інсталяції на автомобілі білого кольору!

Плівка «Преміум» - анти гравійна плівка XPEL ULTIMATE. Плівки ефективно захищають від механічних пошкоджень, важко піддаються зовнішнім впливам, не жовтіють.

 

Вартість обклеювання 1 м. п. плівкою коштує:

Економ варіант або “ламінація” - $40.

Антигравійна обробка класичною плівкою - $65.

Антигравійна обробка плівкою преміум класу - $90.

В середньому для ефективного захисту Вашого автомобіля необхідно від 4 м. п. до 6,5 м. п. плівки в залежності від розмірів автомобіля. Наші працівники працюють не тільки із стандартними вирізаними лекалами, але й з суцільними шматками плівки, які ідеально підганяються під Ваш автомобіль.

Для порівняння надаємо середню вартість стандартної обробки трьома варіантами плівки на автомобіль:

“Ламінація” - $160

Класична плівка - $280

Преміум плівка - $400

У пакет “Стандарт” входить:

–       бампер повністю

–       капот частково (50 см від переднього краю)

–       передні крила (по лінії капоту)

–       оптика

–       зеркала заднього огляду

--    площини під дверними ручками та кантики дверей

Для того, щоб чітко дізнатись скільки необхідно плівки для обклеювання Вашого автомобіля телефонуйте: 096 77 00 887 або 095 75 10 622. 

Також Ви можете скористатись формою зворотнього зв’язку на сайті і у найкоротший строк отримати відповідь на цікавлячі Вас запитання.

Пропонуємо взаємовигідну співпрацю автосалонам.

 

Honza Auto. All rights reserved